Witamy na stronie Szkółki Roślin Ozdobnych

 

Nasza szkółka powstała w 2012 roku. Zlokalizowana jest 6 km od centrum Suwałk (województwo podlaskie ). Jesteśmy więc młodą firmą, która dopiero kształtuje swój profil i wielkość produkcji. Uprawa roślin odbywa się w pojemnikach – powierzchnia kontenerowni wynosi 1 ha. Produkujemy krzewy i drzewa ozdobne, zarówno iglaste jak i liściaste.

Młodzież do dalszej produkcji zakupujemy u renomowanych polskich producentów. Gatunki i odmiany dobieramy szczególnie pod kątem wysokiej mrozoodporności. Dbamy o wysoką jakość i zdrowotność naszych roślin.

Dysponujemy odpowiednim  zapleczem technicznym i wiedzą aby uzyskać produkty najwyższej jakości. W najbliższych latach zamierzamy poszerzać ilość oferowanych gatunków i odmian oraz wielkość produkcji, ciągle mając na uwadze specyfikę naszego klimatu.

Wraz z upływem czasu będziemy dysponować roślinami bardziej okazałymi w pojemnikach 10-20 litrowych i większych.

Do współpracy zapraszamy sklepy i centra ogrodnicze, firmy urządzające ogrody, firmy i instytucje państwowe związane z zielenią.

Przy szkółce działa punkt sprzedaży detalicznej – zapraszamy miłośników roślin oraz wszystkich, którzy chcą upiększać swoje otoczenie roślinami – znajdziecie tu fachową obsługę, która udzieli cennych rad odnośnie doboru i pielęgnacji roślin.

                                                                                              Renata i Roman Barwiccy

Napisz do nas